info@istanbulrozet.com 0 (216) 346 48 52 0 (532) 702 63 90
Abonelik

Kalite ve Garanti

Firmamız ÖZKAL markası kalite ve güvencesi ile İstanbul Kadıköy merkezde ürün imalatı yapmaktadır. İstanbul içinde ikamet eden müşterilerimiz elden ürün teslim alabilirler. Türkiye'de en geniş ürün çeşit yelpazesine sahip firmalardan biri olarak özel üretim de yapmaktayız

Ürünlerimiz kalitelidir ve yerl malzemden imal edilmektedir.İmalatta kullandığımız malzemelerinde bir kısmı kendi üretimimizdir. Kendi üretim hattımızda herşeyi kendimiz üreterek daha hızlı teslimat yapabiliyoruz. Toptan satış olduğu gibi perakende alışveriş imkanıda sağlıyoruz.

Kredi Kartı Ödeme

İnternet sayfalarımız üzerinde kredi kartı ile ve kredi kartına taksitli alışveriş imkanına sahipsiniz. İlaveten kapıda ödeme seçeneği ile de sipariş verebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünün sayfasında online sipariş ve ödeme bildirimi alanları mevcuttur.

Sipariş buttonlarımıza tıkladığınızda ve açılan formu doldurduğunuzda anlık olarak sipariş veya ödeme bigisi bize ulaşır. Siparişinizi teyit eder ve kargo bilgilerini sizlerle paylaşırız. Kapıda ödeme seçeneğimizi kullanarak ürün satınalabilirsiniz. Ürünlerimiz 1-2 gün içinde teslim edilecektir.

Copyright 2017 - istanbulrozet.com - Tüm hakları saklıdır.